Kosmetická fytonáplast Jian Kang 5 ks ( 7x10 cm) Body: 4.50

Kód: 30117
169 Kč / ks 140 Kč bez DPH
Skladem

Nespoutaný pohyb a zdravé klouby!

1 balení obsahuje 5 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepohodlí v kloubech? Neignorujte jej! Využijte východní moudrost prověřenou staletími i moderní vědecké znalosti, které jsme spojili ve speciálních fytonáplastech.

Jian Kang v překladu z čínštiny znamená „zdravé klouby“. Obsahuje 12 aktivních složek, které mají blahodárný vliv na klouby při začínajícím nepohodlí a mohou působit preventivně proti problémům s pohybovým aparátem. Celkově:
- mají lehce rozehřívací účinek
- napomáhají snížení nepohodlí
- přispívají ke zlepšení mikrocirkulace

Fytonáplast má kumulativní účinky. Používá se jako celý program. Výtažky z rostlin přes pokožku působí na lidský organismus, mají pozitivní účinky na jeho fyziologický a energetický stav.

POUŽITÍ:

Nalepte fytonáplast na problematickou oblast. Používejte jednou až dvakrát denně, maximálně 12 hodin denně. Používejte v průběhu 7–10 dní.

Popis produktu

Zdroj životodárné síly!

Popis"JIAN KANG" znamená v čínštině "zdravé klouby".

Účinky: Nasycuje kožní buňky kyslíkem, vyživuje a zpevňuje membránu buněk, tonizuje, osvěžuje a změkčuje. Prevence onemocnění pohybového systému a při zánětu kloubů. 1. Má silný protizánětlivý účinek 2. Stimuluje metabolické procesy v kloubní dutině 3. Zvyšuje množství pohybu v kloubu 4. Snižuje bolest

  • Složení: pinus palustria oil, lanolin, petrolatum, zinc oxide, epherda distachia extract, zibiger officinale root extract, panex ginseg root extract, cinnamomum casia oil, camphor, mentol.
  • Použití: Odstraňte z náplasti ochrannou fólii a nalepte na kůži. Používejte 8 - max.12 hodin denně. Po 3 až 8 hodin postupu se může opakovat. Používejte denně po dobu 7-10 dnů.
  • Kontraindikace: možné individuální reakce na obsažené látky, vznik zánětlivých reakcí, porušení povrchu kůže.
  • Upozornění: nepoužívat těhotnými ženami a dětmi.

Elena radí "Fytonáplasti Wutong a Jian Kang"