Omlazující denní krém Marine Collagen, 30g Body: 22.00

Kód: 13501
795 Kč / ks 657 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

MARINE COLLAGEN - omlazující denní krém

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivně nasycuje pokožku vlhkosti, osvěžuje a tonizuje. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, napomáhá obnovení kolagenových vláken dermis.

Vyhlazuje mikroreliéf pleti, zabraňuje tvorbě vrásek, chrání před negativním působením volných radikálů. Mořský kolagen je svou strukturou nejpodobnější lidskému kolagenu, takže pokožka jej absorbuje maximálně efektivně. Zdrojem mořského kolagenu pro přípravky z řady Marine Collagen slouží proteiny

Vyhlazuje mikroreliéf pleti, zabraňuje tvorbě vrásek, chrání před negativním působením volných radikálů. Mořský kolagen je svou strukturou nejpodobnější lidskému kolagenu, takže pokožka jej absorbuje maximálně efektivně. Zdrojem mořského kolagenu pro přípravky z řady Marine Collagen slouží proteiny z kůže hlubinné mořské tresky a byssové hedvábí (z řeckého byssos – „jemné vlákno“) – zvláštní tajemství slávek Mytilus Edulis, které vytváří jemná, ale velmi pevná proteinová vlákna, kterými se slávky přichytávají na kameny, písem a jiné předměty pod vodou. Z vláken byssového hedvábí v dávných dobách vyráběli luxusní látku, které říkali „mořské hedvábí“ - tak jemnou a lehkou, že pár rukavic z této látky se vešel do malé skořápky vlašského ořechu. Přípravky řady Marine Collagen doporučujeme používat od 35 let.

Luxus v bílomodrém hávu. Mořský kolagen a další přirodní látky dodají vaší pleti zdraví a vitalitu
Omlazující denní krém Marine Collagen znamená luxusní kosmetiku s vysokým obsahem přírodních látek. Díky svému unikátnímu složení vyhlazuje jemné vrásky, zlepšují kožní turgor - vnitřní tlak v tkáních a poskytuje dlouhodobou hydrataci a výživu. O příznivých účincích kolagenu slyšel snad každý.

Co ale tento termín znamená? Kolagen je důležitý protein, který zabezpečuje pevnost a ohebnost kostí, chrupavek, svalů, šlach a dodává elasticitu pokožky. S přibývajícím roky ovšem člověk o kolagen postupně přichází. Proto je jeho doplňování důležité. Mořský kolagen, který je devízou hlubinné fauny, má oproti běžnému (získávanému z dobytka) unikátní přednosti.

 • Typ pleti: 
  citlivá

 • Použití krému: 
  denní

 • Vady pleti: 
  kuperóza

 • Hmotnost: 
  30 g

Mořský kolagen je doslova elixírem mládí. Probudí život vaší pleti
Kolagen, který se získává z mořských ryb a měkkýšů, má regenerující účinky na pleť. Působí jako silný antioxidant - podporuje imunitu pokožky před působením volných radikálů. Klíčovou vlasností je to, že mořský kolagen zmírňuje první projevy stárnutí. V neposlední řadě sjednocuje tón pleti, zlepšuje její elasticitu a redukuje pigmentové skvrny. Tělo ho výborně vstřebává a nezpůsobuje alergie.

Krém Marine Collagen obsahuje unikátní výtažky z mořských řas, které jsou bohaté na cenné minerály, stopové prvky, vitamíny a další látky. Především na látky podporující přirozenou tvorbu kolagenu a elasticinu.

Kyselina hyaluronová je považovaná za královnu hydratace. Jedna molekula na sebe naváže až 1000 molekul vody. Tato látka vytváří na pleti lehký a prodyšný film, který aktivně vstřebává vlhkost ze vzduchu. A tím podporuje dodatečnou hydrataci pleti. Zvyšuje elasticitu pleti a poskytuje pokožce hezkou barvu.

Webinář TianDe - Řada Marine Collagen