Univerzální prací prostředek, 1000 ml Body: 11.00

Kód: 1480203
461 Kč / ks 381 Kč bez DPH
Skladem

Univerzální prací přípravek na bílé a barevné prádlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje povrchově aktivní látky ze surovin rostlinného původu. Snadno biologicky odbouratelný. Neobsahuje fosfáty, chlór, parabeny. Aktivně odstraňuje nečistoty, nepříjemný zápach a umožňuje látce „dýchat“. Snadno se z vlákna vymývá, což je důležité pro hygienické praní spodního prádla. Vhodné pro praní krajky, hedvábí, mikrovlákna, vlny atd. Počet dávek (vyprání): 18 dávek. Prací dávka pro pračku (měkká a středně tvrdá voda): 55 ml (1 uzávěr) pracího prostředku pro 4-5 kg silně znečištěného prádla. Ruční mytí a namáčení: 30 ml na 5 litrů (25 ml na 3 litry) vody. Pro zvýšení účinku doporučujeme použít odstraňovač skvrn nebo bělidlo.

 Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Obsahuje: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 % amfoterní a neiontové povrchově aktivní látky, EDTA a její soli; parfém (Benzyl Salicylate), konzervační činidla (Sodium Benzoate, Benzylhemiformal, Formaldehyde. Informace o složkách detergentu jsou k dispozici na www.ecodeviva.com

Skladování: neskladujete společně s potravinami. Skladujte při teplotách +3 až + 40°C, mimo dosah dětí.

Číslo šarže: viz obal

Trvanlivost: 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Vyrobeno v Rusku.

Výrobce: IVITEK Ltd., Nesterova str. 6, 603005, Nizhny Novgorod, Rusko

Dovozce: ASTI Group Ltd, 5 Zardu Street, Riga, LV-1083, Lotyšsko, +37127030599

www.ecodeviva.com

UFI: H6PV-WDU1-C00P-0TYY

https://drive.google.com/file/d/1-pW88c54tQUFC67oU_FIiPLAsoUhLY9o/view?usp=sharing