Univerzální prací prostředek, 1000 ml Body: 10.30

Kód: 1480203
426 Kč / ks 352 Kč bez DPH
Skladem

Univerzální prací přípravek na bílé a barevné prádlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje povrchově aktivní látky ze surovin rostlinného původu. Snadno biologicky odbouratelný. Neobsahuje fosfáty, chlór, parabeny. Aktivně odstraňuje nečistoty, nepříjemný zápach a umožňuje látce „dýchat“. Snadno se z vlákna vymývá, což je důležité pro hygienické praní spodního prádla. Vhodné pro praní krajky, hedvábí, mikrovlákna, vlny atd. Počet dávek (vyprání): 18 dávek. Prací dávka pro pračku (měkká a středně tvrdá voda): 55 ml (1 uzávěr) pracího prostředku pro 4-5 kg silně znečištěného prádla. Ruční mytí a namáčení: 30 ml na 5 litrů (25 ml na 3 litry) vody. Pro zvýšení účinku doporučujeme použít odstraňovač skvrn nebo bělidlo.

 Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Obsahuje: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 % amfoterní a neiontové povrchově aktivní látky, EDTA a její soli; parfém (Benzyl Salicylate), konzervační činidla (Sodium Benzoate, Benzylhemiformal, Formaldehyde. Informace o složkách detergentu jsou k dispozici na www.ecodeviva.com

Skladování: neskladujete společně s potravinami. Skladujte při teplotách +3 až + 40°C, mimo dosah dětí.

Číslo šarže: viz obal

Trvanlivost: 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Vyrobeno v Rusku.

Výrobce: IVITEK Ltd., Nesterova str. 6, 603005, Nizhny Novgorod, Rusko

Dovozce: ASTI Group Ltd, 5 Zardu Street, Riga, LV-1083, Lotyšsko, +37127030599

www.ecodeviva.com

UFI: H6PV-WDU1-C00P-0TYY

https://drive.google.com/file/d/1-pW88c54tQUFC67oU_FIiPLAsoUhLY9o/view?usp=sharing

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení